01.03.2018

УЧАСТЬ ALKALOID У ДРУГІЙ ПЕДІАТРИЧНІЙ АКАДЕМІЇ

1-3 березня в Трускавці у готелі «Ріксос – Прикарпаття» пройшла педіатрична конференція "Друга академічна школа педіатрії".

Компанія Алкалоїд виступала головним спонсором даного заходу і підтримувала участь понад 100 делегатів з різних регіонів України.

В рамках програми конференції було проведено понад 13 секцій, присвячених різним питання терапії патологій у дитячому віці. Виступи, присвячені підходам до антибактеріальної терапії у дітей, зокрема застосування антибактеріальних продуктів компанії Алкалоїд, прослухало понад 500 учасників конференції.

Відразу після офіційного відкриття клінічний дует Бекатова Галина Володимирівна і Зайченко Ганна Володимирівна виступив з розбором "Антибактеріальної терапії у дітей з точки зору педіатра і фармаколога"

У перший день увечері понад 50 лікарів відвідали дискусійний клуб, який провів Абатуров Олександр Євгенович. Розбір та обговорення "Раціонального використання цефалоспоринів" тривало понад дві години і мало колосальний успіх серед учасників конференції.

В результаті роботи стенду компанії Алкаліод протягом трьох днів конференції понад 400 лікарів мало можливість познайомитися з продуктами компанії.